Sme mapou na vašej ceste k úspechu

Sme dynamická, kvalifikovaná a neustále rozvíjajúca sa konzultačná spoločnosť,
ktorá stojí na pevných základoch vedomostí, schopností a skúseností svojich konzultantov a partnerov
vo všetkých nami poskytovaných odborných konzultačných a poradenských službách.

Vybrané projekty

Radi pracujeme na zmysluplných projektoch. Nadpriemer je pre nás štandard, dbáme na detaily a doťahujeme veci do konca, aby sme na výsledky
našej práce mohli byť hrdí. Ponúkané riešenia vždy porovnávame s tými najlepšími doma i v zahraničí, dvíhame tým latku našich klientov,
aby sa stali benchmarkom pre iných a nastavovali zrkadlo svojej konkurencii v odbore.

O nás

CONSULTING - MANAGEMENT - ADVISORY

Sme dynamická a neustále rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá stojí na pevných základoch vedomostí, schopností a skúseností svojich zamestnancov a partnerov vo všetkých nami poskytovaných odborných konzultačných a manažérskych službách.

Náš cieľ

Našim cieľom je spokojnosť klienta s výsledkami vzájomnej spolupráce, ktorú sa snažíme dosiahnuť na základe neustále rozvíjaného vysokého intelektuálneho kapitálu našej spoločnosti.

Naša vízia

Našou víziou je stať sa jednou z popredných konzultačných spoločností v regióne na základe odbornosti a profesionality nášho tímu ako aj našich partnerov so silnou väzbou na spokojnosť zákazníka.

Naša práca

Pracujeme prevažne na projektovej báze, kde v jednotlivých projektových tímoch pôsobia stáli členovia nášho odborného tímu, zástupcovia klienta ako aj prizvaní externí špecialisti.

Náš odborný tím

V našom tíme pracujú ako mladí a kreatívni konzultanti, tak aj skúsení a rozhľadení partneri a na neposlednom mieste profesionálni experti z rôznych oblastí. Neuspokojíme sa s priemernosťou, a preto našich ľudí neustále vzdelávame a investujeme do rozvoja ich intelektuálneho kapitálu.

Ing. Roman Cingel

Ing. Roman Cingel

Konateľ spoločnosti

Ing. Michal Homola

Ing. Michal Homola

Senior konzultant

Ing. Michal Benčaj

Ing. Michal Benčaj

Odborný konzultant

Naši klienti

V našej spoločnosti platí, že klient je členom nášho tímu počas celého projektu. Na základe vzájomnej spolupráce zdieľame vedomosti a skúsenosti získané z úspešne zrealizovaných projektov v rozličných oblastiach štátneho, súkromného ako aj neziskového sektora.

Michal Homola, PROKURISTA SPOLOČNOSTI

Referencie klientov

Vysoká profesionalita, odbornosť a spoľahlivosť - to sú hlavné piliere, o ktoré sa pri spolupráci s CMA Group pri správe projektu karty hosťa - PARK SNOW Card a DMS/rezervačného systému Deskline v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly môžeme oprieť už takmer 10 rokov.
Miroslav Dobrota
Miroslav Dobrota
PARK SNOW Donovaly
Veľká spokojnosť s precíznosťou spracovania dát a prezentácie výsledkov konzultačných projektov "Obnova navigačno-informačného systému mesta" a "Pasportizácia reklamných stavieb", ktoré pre mesto Liptovský Mikuláš spoločnosť CMA Services v uplynulom období realizovala.
Gabriel Lengyel
Gabriel Lengyel
Mesto Liptovský Mikuláš

Novinky

Projekty, ktoré sme úspešne dokončili v poslednej dobe, prípadne na ktorých aktuálne pracujeme.